Kemping BYSTRINA **

Vychutnajte si šum lesa, čvirikanie vtáčikov a načerpajte nové sily v našom kempingu v krásnom prostredí Nízkych Tatier

Kemping s rozlohou 5 ha ponúka ubytovanie vo vlastných stanoch a karavanoch. Hosťom je dispozícii kuchynka, práčovňa a zrekonštruované toalety so sprchami so studenou a teplou vodou počas celého dňa, kamenné grily, altánok. Prevádzka kempingu je od mája do októbra.

Takisto ponúkame bývanie v zateplených mobilných domoch s celoročnou prevádzkou.

Kemping je zabezpečený nepretržitým kamerovým systémom.

Hosťom je v areáli autokempingu k dispozícii wifi pripojenie, basketbalový kôš, biliard, wellness centrum, masáže, detské ihrisko, otvorené ohniská, poskytovanie informácií o možnostiach túr a objednávanie rôznych športových aktivít (paraglading, rafting, jazda na koňoch,…) a reštaurácia. V blízkosti autokempingu sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, tenisový kurt.

Recepciu nájdete v hoteli Poľovník – prvá zelená budova nachádzajúca sa pri vstupe do areálu. Upozorňujeme, že platba je možná len v hotovosti

Mobilný dom č.1 a č.2

Tento nový, zateplený mobilný dom ponúka ubytovanie v dvoch dvojlôžkových spálňach (jedna je manželská a jedna je s oddelenými lôžkami), s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským kútom. Kuchyňa je prepojená s obývačkou s televízorom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou a s masážnym sprchovým kútom. Raňajky si kempisti môžu vychutnať na terase s výhľadom do prírody.

4 + 1

30 m²

Mobilný dom č.3

Užite si súkromie mobilného domu, ktorý je vybavený kuchyňou, jedálenským kútom, obývacou izbou, televízorom, toaletou so sprchovým kútom, terasou a troma dvojlôžkovými spálňami.

6

36 m²