Recenzie

prečítajte si názor našich zákazníkov

PS: negatívne recenzie budú zožutééééé 🙂

Bystrina Resort

Pridať recenziu

  Hodnotenie


  Chcem sa poďakovať za ústretovosť, príjemné prostredie, milú a ochotnú obsluhu a samozrejme za výborné jedlo. Chodievala som k Vám len v rámci školských akcií, ale veľmi rada prídem aj súkromne s rodinou.
  Prajem Vám všetko dobré nech sa Vám darí.

  Adriana

  Ďakujeme za Vašu ochotu, že ste nám vyšli vo všetkom v ústrety. Krstiny dopadli výborne 🙂 Všetci chválili jedlo, aj čašníci sa o nás skvele a s úsmevom starali. Na vás sa dá proste spoľahnúť 😉

  Alžbeta

  Boli sme so všetkým veľmi spokojní!

  Jana
  Radi by sme sa poďakovali za včerajšiu oslavu krstin u vás v kolibe Bystrina. Presvedčili ste nás že ste správna voľba, posedenie bolo veľmi príjemné, s výborným jedlom a skvelým personálom. Boli sme maximálne spokojní aj my, aj naši hostia. Určite sa ku vám radi vrátime a prajeme vám, nech sa vám darí.
  Marcel
  Dokonalá poloha blízko lanovky a centra Jasnej, útulná atmosféra, všetko novučičké, čisté, skvelé matrace, na večeru menší výber, ale každé jedlo nesmierne chutné, aj s jedinečnými domácimi koláčikmi ako dezert, večere ozaj stoja za to, raňajkový bufet veľmi bohatý a najmä úžasne príjemný personál. Ústretový voči individuálnym požiadavkám. Vrelo odporúčam každému, kto uprednostňuje komornú a rodinnú atmosféru, ale s maximálnym pohodlím a čistotou. Určite prídeme zas, keď budeme v Jasnej. ĎAKUJEME za príjemné chvíle.
  Tina

  V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať mailom alebo telefonicky.