Bystrina resort

ubytovanie v srdci Jasnej

Online rezervácia

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom Hoteli Bystrina s ukážkovým wellness centrom, nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny.
Hotel určený predovšetkým pre tých, ktorí obľubujú menšie a tichšie zariadenia. Atmosféru dotvára lobby bar s recepciou v poľovníckom štýle s klavírom a príjemným posedením pri krbe.

Pobytové balíky

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v Rezorte Bystrina s ukážkovým wellness centrom, nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny.

Wellness

Wellness Bystrina, oddych v Demänovskej doline začína! Vstúpte do nášho wellness a vychutnajte si oddych nielen v parných saunách ale aj v infrasaune, fínskej saune a bylinkovej saune. 

Koliba Bystrina

Ponúkame vám príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícií letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v  areáli prístupné detské ihrisko.

Kemping

Náš kemping ponúka jedinečné ubytovanie v Jasnej – uprostred šumenia lesa, ticha prírody, čvirikania vtáčikov. Vyskúšajte ubytovanie v mobilných domoch alebo vlastných stanoch či karavanoch a navštívte jaskyne, zdolajte Chopok alebo využite služby najväčších aquaparkov na Slovensku.