Koliba Bystrina

príjemné posedenie v štýlovej kolibe

Bystrina Resort

Naša koliba je súčasťou areálu hotela Poľovník***, hotela Bystrina*** a kempingu Bystrina**, nachádzajúca sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. V tejto kolibe Vám ponúkame príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko.

Jedálny lístok obsahuje pestrú ponuku jedál a tak si prídu na svoje všetci naši zákazníci. Pochutnajte si na mäsových špecialitách nášho kuchára, ako sú Važecká pochúťka alebo Tatranská veža s domácou plackou, čerstvý pstruh z Demänovky alebo pravé liptovské pečené jahňa s kosťou. Nebojte sa vyskúšať ani tradičné lokálne jedlá ako sú bryndzové halušky či pirohy, ktoré si sami pripravujeme z najkvalitnejších surovín od nášho lokálneho dodávateľa z eko farmy Važec. Po dobrom jedle nezabudnite na domácu štrúdľu pečenú podľa tradičného babičkinho receptu.

Alergény

V JEDÁLNOM LÍSTKU JE PRI KAŽDOM JEDLE UVEDENÉ ČÍSLO ALERGÉNU, KTORÝ MÔŽE SPÔSOBIŤ ALERGICKÚ REAKCIU, PODĽA NASLEDUJÚCEHO ZOZNAMU:

1. Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich
2. Kôrovce a výrobky z nich
3. Vajcia a výrobky z vajec
4. Ryby a výrobky z nich
5. Arašidy a výrobky z nich
6. Sója a výrobky zo sóje
7. Mlieko a výrobky z mlieka
8. Orechy a výrobky z orechov
9. Zeler a výrobky zo zeleru
10. Horčica a výrobky z horčice
11. Sezamové semená a výrobky z nich
12. Oxid siričitý a siričitany (o koncentrácii viac ako10 mg/kg alebo 10 mg/l, sušené ovocie,
ovocné konzervy, výrobky zo zemiakov).
13. Vlčí bôb a výrobky z neho
14. Mäkkýše a výrobky z nich

V našom jedálnom lístku nie sú pripravované jedlá z GMO.

Akcie v kolibe Bystrina

V našej Kolibe Bystrina organizujeme rôzne rodinné oslavy, promócie, prijímania, krstiny, posedenia s priateľmi, firemné akcie a svadobné hostiny. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, veľmi radi Vám odpovieme.

Bystrina Resort

Fotogaléria