Koliba Bystrina

príjemné posedenie v štýlovej kolibe

Naša koliba je súčasťou areálu hotela Poľovník***, hotela Bystrina*** a kempingu Bystrina**, nachádzajúca sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. V tejto kolibe Vám ponúkame príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko.

Jedálny lístok obsahuje pestrú ponuku jedál a tak si prídu na svoje všetci naši zákazníci. Pochutnajte si na mäsových špecialitách nášho kuchára, ako sú Važecká pochúťka alebo Tatranská veža s domácou plackou, čerstvý pstruh z Demänovky alebo pravé liptovské pečené jahňa s kosťou. Nebojte sa vyskúšať ani tradičné lokálne jedlá ako sú bryndzové halušky či pirohy, ktoré si sami pripravujeme z najkvalitnejších surovín od nášho lokálneho dodávateľa z eko farmy Važec. Po dobrom jedle nezabudnite na domácu štrúdľu pečenú podľa tradičného babičkinho receptu.

TRADIČNÉ HUSACIE HODY SÚ TU OPÄŤ

Pozývame Vás pochutnať si na husacích hodoch, ktoré pipravujeme opäť počas celej jesene. Tešíme sa na Vás

Akcie v kolibe Bystrina

V našej Kolibe Bystrina organizujeme rôzne rodinné oslavy, promócie, prijímania, krstiny, posedenia s priateľmi, firemné akcie a svadobné hostiny. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, veľmi radi Vám odpovieme.

Fotogaléria

Menu