Koliba Bystrina

príjemné posedenie v štýlovej kolibe
ponúkame husacie hody na objednávku minimálne deň vopred 🙂

Naša koliba je súčasťou areálu hotela Poľovník***, hotela Bystrina*** a kempingu Bystrina**, nachádzajúca sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. V tejto kolibe Vám ponúkame príjemné posedenie v štýlovej atmosfére slovenskej koliby. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko.

Jedálny lístok obsahuje pestrú ponuku jedál a tak si prídu na svoje všetci naši zákazníci. Pochutnajte si na mäsových špecialitách nášho kuchára, ako sú Važecká pochúťka alebo Tatranská veža s domácou plackou, čerstvý pstruh z Demänovky alebo pravé liptovské pečené jahňa s kosťou. Nebojte sa vyskúšať ani tradičné lokálne jedlá ako sú bryndzové halušky či pirohy, ktoré si sami pripravujeme z najkvalitnejších surovín od nášho lokálneho dodávateľa z eko farmy Važec. Po dobrom jedle nezabudnite na domácu štrúdľu pečenú podľa tradičného babičkinho receptu.

Akcie v kolibe Bystrina

V našej Kolibe Bystrina organizujeme rôzne rodinné oslavy, promócie, prijímania, krstiny, posedenia s priateľmi, firemné akcie a svadobné hostiny. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, veľmi radi Vám odpovieme.

Fotogaléria