Reviews

read the opinion of our customers

Bystrina Resort

Add a review

  Rating


  Wir waren rundum zufrieden. Das Personal war sehr freundlich und Frühstück und Abendessen waren sehr gut.

  Toni Zeiler

  Ďakujeme ešte raz veľmi pekne, bolo nám u vás super.

  Vladislav H.

  Chcem sa poďakovať za ústretovosť, príjemné prostredie, milú a ochotnú obsluhu a samozrejme za výborné jedlo. Chodievala som k Vám len v rámci školských akcií, ale veľmi rada prídem aj súkromne s rodinou.
  Prajem Vám všetko dobré nech sa Vám darí.

  Adriana

  Ďakujeme za Vašu ochotu, že ste nám vyšli vo všetkom v ústrety. Krstiny dopadli výborne 🙂 Všetci chválili jedlo, aj čašníci sa o nás skvele a s úsmevom starali. Na vás sa dá proste spoľahnúť 😉

  Alžbeta

  Dokonalá poloha blízko lanovky a centra Jasnej, útulná atmosféra, všetko novučičké, čisté, skvelé matrace, na večeru menší výber, ale každé jedlo nesmierne chutné, aj s jedinečnými domácimi koláčikmi ako dezert, večere ozaj stoja za to, raňajkový bufet veľmi bohatý a najmä úžasne príjemný personál. Ústretový voči individuálnym požiadavkám. Vrelo odporúčam každému, kto uprednostňuje komornú a rodinnú atmosféru, ale s maximálnym pohodlím a čistotou. Určite prídeme zas, keď budeme v Jasnej. ĎAKUJEME za príjemné chvíle.

  Tina

  Radi by sme sa poďakovali za včerajšiu oslavu krstin u vás v kolibe Bystrina. Presvedčili ste nás že ste správna voľba, posedenie bolo veľmi príjemné, s výborným jedlom a skvelým personálom. Boli sme maximálne spokojní aj my, aj naši hostia. Určite sa ku vám radi vrátime a prajeme vám, nech sa vám darí.

  Marcel
  Boli sme so všetkým veľmi spokojní!
  Jana

  If you have any questions or requirements, please do not hesitate to contact us at any time by email or phone.